Strefa
płyt

Sklejka MDF
Blaty robocze

Blaty robocze

INFORMACJE OGÓLNE

Blaty robocze produkowane przez firmę Kronoflooirng Mielec pod marką Kronooriginal przeznaczone są jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, blaty biurek, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej.

Kolekcja blatów roboczych Krono Original została przygotowana z myślą o idealnym wykończeniu nowoczesnych wnętrz. Aktualna kolorystyka charakteryzuje się szerokim wzornictwem obejmującym aż 63 dekory, które zostały podzielone na dwie grupy tj: mat (struktura perlista, pory drewna, skórka pomarańczy, str. ceramiczna, supermat) oraz połysk. Oferta szerokiej gamy dekorów odpowiada najnowocześniejszym trendom nie tylko w kraju, ale też za granicą. Nasze dekory są starannie dobierane między innymi na podstawie najnowocześniejszych trendów dyktowanych przez największych producentów mebli. Oferowane przez nas dekory nawiązują głównie do natury, czyli drewna oraz kamieni i piasków.

Uzupełnieniem oferty blatów roboczych jest szeroka gama akcesoriów wykończeniowych kolorystycznie dopasowanych do kolekcji blatów roboczych tj. obrzeża melaminowane z klejem. Montaż oraz estetyczne wykończenie zapewnią listwy montażowe w dekorze aluminium.

Grubość (mm) 38
Szerokość (mm) 600, 1200
Długość (mm) 4100
* inne grubości według indywidualnych ustaleń
Długość (mm) Szerokość (mm) Grubość (mm) Sztuk w palecie Waga palety Paleta/tir
4100 600 28 10 508 42
4100 600 38 10 668 36
4100 1200 28 4 441 42
4100 1200 38 4 569 36

Blaty robocze Kronooriginal produkowane są na bazie płyty wiórowej typu P2 zgodnej z aktualną wersją normy PN-EN 312, w technologii postforming, polegającej na przyklejeniu do powierzchni płyty pod wysokim ciśnieniem wysokiej jakości laminatu dekoracyjnego HPL, którego parametry odpowiadają normie PN-EN 438-3. Dolna powierzchnia blatu pokryta jest specjalnym trójwarstwowym papierem przeciwprężnym. Miejsce zakończenia laminatu pokryte jest specjalną warstwą uszczelniającą z kleju poliuretanowego, zabezpieczającym przed dostaniem się wody pod powierzchnię laminatu podczas codziennego użytku.

 

PROFILE BLATÓW ROBOCZYCH

Estetykę blatów i ich funkcjonalność wzbogacają różnego typu wykończenia blatów, charakteryzujące się różnymi profilami zaoblenia, które doskonale komponują się z każdą aranżacją nowoczesnego wnętrza.

INFORMACJE ATESTOWE I CERTYFIKATY

Blaty Krono Orginal posiadają następujące atesty:
– Atest higieniczny Nr 71/779/82/2008
– Oświadczenie producenta dot. wymagań jakie spełnia wyrób oraz półprodukty
– Deklaracja zgodności nr 1/2008 producenta laminatu

Blaty robocze Krono Original to również łatwy montaż i konserwacja, a także trwałość i odporność na działanie różnych czynników zewnętrznych, min. wrzącą wodę, gorące dno garnka, zaplenienia popularnymi i dostępnymi w gospodarstwie domowym substancjami a także zmianę barwy, żar papieros oraz parę wodną. Atest Higieniczny Nr 71/779/82/2008 Akademii Medycznej w Gdańsku dopuszcza nasz wyrób do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Produkowane przez nas blaty robocze posiadają klasę emisji E1.

Odporne na ścieranie wg normy PN-EN 438-3 Odporne na zaplamienia wg normy PN-EN 438-3
Odporne na działanie światła, stopień: 6 wg normy PN-EN 438-3 Zdrowe i nieszkodliwe dla środowiska