O FIRMIE

PPHU "Duet" spółka jawna jako hurtownia zajmuje się handlem detalicznym i hurtowym materiałami drewnopochodnymi.

"Duet" jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o dużym zapleczu technicznym i nowoczesnym parku maszynowym. Świadczymy usługi w zakresie cięcia i formatowania płyt, okleinowania wąskich krawędzi obrzeżami PCV. Duże możliwości pozwalają ponadto na wycinanie łuków, narożników, frezowanie oraz wycinanie otworów.

Szczególnie dumni jesteśmy z działu zajmującego się produkcją mebli/kuchni na zamówienie dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

Firma "Duet" nieustannie inwestuje w szkolenia pracowników, dzięki czemu pracujemy zgodnie z najnowszymi technologiami.

Przez wszystkie lata naszej działalności nabraliśmy doświadczenia, podjęliśmy współpracę z najlepszymi polskimi producentami w branży, a wszystko to dla dobra naszych klientów. Firma "Duet" jest jednym z punktów projektu STREFA PŁYT. W ofercie znajdują się produkty Kronospan, tj. płyty wiórowe surowe, płyty wiórowe melaminowane, blaty robocze, płyty mdf, hdf, osb, płyty pilśniowe, panele podłogowe.

Jesteśmy również przedstawicielem regionalnym jednego z największych producentów różnego rodzaju sklejek - Fabryki "Pisz Sklejka Paged S.A" - na region północno - zachodni Polski. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór materiałów drewnopochodnych klasy I i klasy II.

Ponadto firma oferuje swoim klientom szeroki wybór akcesoriów meblowych takich jak: 

- systemy szuflad 
- systemy drzwi przesuwnych 
- zawiasy 
- kosze 
- fronty meblowe 
- wkręty 
- nogi i nóżki

"Duet" dysponuje własnym transportem co stwarza możliwość obsługi klientów na terenie całej Polski.

W swoich planach "Duet" ma stałe poszerzanie oferty handlowej oraz usługowej, utrzymanie stałego poziomu rozwoju, zdobywanie nowych rynków zbytu. Sprawą priorytetową jest utrzymywanie bardzo dobrych stosunków z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.